Wesprzyj nas

Projekt „Dzieciom dzieciństwo. Stop pracy dzieci” to jeden z projektów Fundacji Go’n’Act. Jako Fundacja realizujemy wiele projektów z zakresu praw dziecka, praw człowieka, edukacji dla pokoju. Niniejsza kampania poświęcona ochronie dzieci przed pracą niewolniczą możliwa jest dzięki wsparciu osób prywatnych i grantodawców. Dlatego prosimy o Twoje wsparcie, które pomaga nam walczyć o prawa dzieci.

  • Przekaż darowiznę poprzez wtyczkę DotPay na naszych stronach www lub bezpośrednio na nasze konto 18 1750 0012 0000 0000 3842 4777 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”.
  • Zostań naszą patronką / naszym patronem na patronite.pl/prawadziecka i (w zamian za regularne wsparcie, już od 10 zł miesięcznie) uzyskaj dostęp do materiałów przeznaczonych tylko dla patronek i patronów.
  • Ustaw stałe „Polecenie zapłaty” w swojej bankowości online. (Przewidywalność comiesięcznych wpływów pozwala nam dużo skuteczniej planować przyszłe działania.)
  • Przy zakupach przez Internet skorzystaj z platformy FaniMani (która współpracuje z ponad 1000 sklepów) i wskaż nas jako beneficjenta (wpisz: Fundacja Gonact). Nie zapłacisz ani grosza więcej, a my i tak otrzymamy procent od dokonanych przez Ciebie zakupów.
  • Zrób zakupy w naszym sklepie charytatywnym “Na dobrą sprawę”: nadobrasprawe.pl. Całkowity zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na nasze działania statutowe.
  • Zamów nasze płatne warsztaty i prelekcje: prowadzimy spotkania na temat praw dziecka, odpowiedzialnej mody (z naciskiem na niewolniczą pracę dzieci), ochrony dzieci w branży turystycznej, etycznych wyborach konsumpcyjnych, etycznych i efektywnych formach pomocy dzieciom w krajach globalnego Południa w różnej formule (wykłady, warsztaty, dyskusje) oraz dla różnych grup odbiorców w języku polskim i angielskim. Każde spotkanie profilujemy pod kątem potrzeb podmiotu zamawiającego nasze wystąpienia. Dochód z prelekcji i warsztatów przeznaczamy na rozwój naszej kampanii (a więc finalnie na ochronę praw dzieci).
  • Zorganizuj zbiórkę i przekaż nam zebrane pieniądze w formie darowizny. (Jeśli osoby, wśród których zbierasz pieniądze są Twoimi bliskimi znajomymi nie musisz rejestrować zbiórki ani dopełniać żadnych innych formalności.).
  • Zostań wolontariuszem w naszej Fundacji. Aktualne stanowiska, na które szukamy wolontariuszy, znajdziecie tutaj: https://goandact.org/zostan-wolontariuszem/.
  • Inne formy wsparcia naszych działań znajdziesz tutaj: https://goandact.org/inne-formy-wsparcia/.
Dziękujemy!